Smar do łańcuchów eLUBE WET LUBE 100ml
search
  • Smar do łańcuchów eLUBE WET LUBE 100ml
  • Smar do łańcuchów eLUBE WET LUBE 100ml

Smar do łańcuchów eLUBE WET LUBE 100ml

42,99 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Smar do łańcuchów eLUBE WET LUBE 100ml

WET Lube serii hybrid firmy syntetyczny smar do łańcucha rowerowego opracowany dla wyczynu górskiego i zawodników jeżdżących podczas deszczu, który z powodzeniem stosowany może być również do wszelkiego rodzaju  amatorskich wycieczek w wilgotnych warunkach atmosferycznych.

Oznacza to ,że produkt którego bazą jest syntetyczny olej poliestrowo-diestrowy zawiera dodatki EP oraz mikro cząsteczki teflonu niezbędne dla wyczynu  ze względu na duże obciążenia na jakie narażony jest łańcuch „wyczynowy” oraz środki smarne niezbędne do zmniejszenia do minimum współczynnika tarcia.

Zaawansowana technologia hybrydowa WET LUBE  powoduje, że olej ma bardzo dobrą penetrację ogniw łańcucha i odporność na wypłukiwanie pomimo że należy do grupy olejów które określamy jako oleje o małej lepkości. Zastosowane nowoczesne środki adhezyjne  poprawiają przyczepność do metalu  nie powodując jednocześnie pogrubienia smaru i co jest bardzo ważne, zastosowany smar   nie powoduje zbierania  brudu ani kurzu.

To ta część elementów smaru jest odpowiedzialna za możliwość jazdy w mokrych warunkach pogodowych i zabezpiecza smar przed wypłukiwaniem przez cząsteczki wody.

Jak każdy już dzisiaj profesjonalny smar do łańcucha rowerowego produkt zawiera również inhibitory korozji ,które zabezpieczają przed rdzewieniem, które rozprowadzane są po posmarowaniu łańcucha zgodnie z instrukcją przez „środek transportowy” zawarty w wymieszanej bazie, po czym odparowuje pozostawiając na metalowych elementach cienką powłokę zawierającą  środki smarne i dodatki opisane w tabeli podstawowe dane smaru do łańcucha rowerowego WET Lube serii hybrid firmy eLUBE niżej w tabelce.

Smar łańcuchowy WET LUBE serii hybrid to nowy produkt do łańcucha o niskim współczynniku  tarcia powoduje mniejsze zużycia energii niezbędnej do jazdy zapobiega piszczeniom, korozji i innym niekorzystnym zjawiskom na jakie narażony jest łańcuch rowerowy. Zastosowanie oleju WET LUBE eLUBE zapewnia zdolność do utrzymania właściwości smarnych  w różnych warunkach pogodowych od warunków zimowych  i jesiennych do ciepłych i wilgotnych dni letnich i znacznie zmniejsza straty mocy.

Ponadto  głęboka penetracja elementów powoduje przedłużenie żywotność łańcucha , chroni go  przed brudem i wodą oraz wycisza pracę łańcucha i zabezpiecza przed przeciążeniem. Dotychczasowe testy potwierdziły ,że produkt  przeznaczony jest do stosowania w najgorszych warunkach pogodowych ,takich jak śnieg i lód oraz powstałych po  użyciu na drogach soli kamiennej kałużach ze stężoną solanką i innymi substancjami obecnymi na drogach.

2 Przedmioty

Opis

Kod producenta
0101021
Stan
Nowy
Przeznaczenie
do łańcucha
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
0.1
Rodzaj
smar