Filtruj według

Cena

Cena

  • 35,00 zł - 149,00 zł

Najnowsze posty

Kategoria: Oświetlenie rowerowe

Aktywne filtry

Lampka przednia lub tylna rowerowa dla każdego rowerzysty

Oświetlenie jednośladu jest jednym z obowiązkowych elementów jego osprzętu. Tylna lampka rowerowa powinna znaleźć się w wyposażeniu każdego cyklisty. Zapewnia ona bezpieczeństwo na drodze zwłaszcza po zmroku i sprawia, że użytkownik staje się bardziej widoczny. Lampka do roweru tylna występuje w dwóch wariantach zasilania – wybór zależny jest od indywidualnych preferencji. Wiele z nich ma długi czas pracy, a gdy się rozładuje, wystarczy wymienić w nich baterie lub naładować akumulator. Dostępna w naszej ofercie lampka tylna rowerowa stanowi idealny upominek dla każdego, kto często udaje się na długie przejażdżki. Asortyment sklepu jest źródłem fantastycznych pomysłów na prezent urodzinowy. Lampka do roweru tylna ma wiele niezbędnych podczas jazdy funkcji. Posiada m.in. wodoodporną obudowę oraz sześć trybów świecenia.

Inteligentna lampka rowerowa – doskonała alternatywa dla klasycznej

Podstawowe oświetlenie jednośladów powinno być znane wszystkim rowerzystom. Tylna lampa rowerowa, podobnie jak przednia stanowi niezbędne element każdego roweru. Emitujące z niej światło, musi być widoczne już po zmroku. Fundamentalnym aspektem, o którym powinien pamiętać cyklista, jest to, że inteligentna lampka rowerowa ma ogromny wpływ na jego bezpieczeństwo. Warto zatem podejść do ich wyboru odpowiedzialnie. Doskonałym pomysłem może okazać się inteligentna lampka rowerowa z naszego sklepu. Produkt ten posiada wiele przydatnych opcji, których klasyczne wersje nie zapewniają.

Jakie parametry ma inteligentna lampka rowerowa?

Czym wyróżnia się oferowane przez nas oświetlenie? Tego typu lampka do roweru tylna zawiera m.in. czujnik cofania i zmierzchu. Włącza się za każdym razem, gdy rowerzysta złapie za hamulec lub gdy na zewnątrz się ściemni. W ten sposób nie trzeba pamiętać o jego każdorazowym włączeniu. Lampka tylna rowerowa jest też wyposażona w regulowany pasek będący uniwersalnym mocowaniem. Z kolei ładowanie przez port USB uwalnia od konieczności posiadania specjalnych przejściówek. Dlatego tylna lampka rowerowa powinna wyróżniać się wysoką jakością oraz wytrzymałością, aby móc służyć co najmniej przez kilka sezonów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.