Najnowsze posty

Kategoria: Pedały i akcesoria

Podkategorie

 • Pedały platformowe

  Klasyczne pedały rowerowe platformowe

  Wybór akcesoriów rowerowych zależy od upodobań i potrzeb użytkownika. Jedną z opcji są pedały platformowe aluminiowe. To jeden z najnowszych trendów w świecie kolarstwa. Te innowacyjne pedały rowerowe platformowe oferują nie tylko lekkość, ale również wytrzymałość dzięki swojej konstrukcji z aluminium. Ich solidna budowa gwarantuje pewność podczas jazdy, niezależnie od terenu. Co ważne, nie jest wymagane do nich specjalne obuwie, jak w przypadku modeli zatrzaskowych, dlatego są polecane dla początkujących i w celach rekreacyjnych.

  Pedały platformowe wyposażone w łożyska maszynowe

  Szukasz bardziej zaawansowanego rozwiązania do swojego roweru MTB? Pedały platformowe na łożyskach maszynowych to kolejny krok naprzód w rozwoju tej technologii. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości łożysk akcesoria te zapewniają dużą odporność na czynniki zewnętrzne i atmosferyczne. To sprawia, że gwarantują długą żywotność pedałów, co jest istotne dla każdego rowerzysty. Bez względu na to, czy jesteś amatorskim rowerzystą, czy profesjonalnym kolarzem, pedały platformowe maszynowe spełnią Twoje oczekiwania. Ich solidna konstrukcja oraz wytrzymałe łożyska zapewniają nie tylko komfort podczas jazdy, ale również skuteczne przenoszenie energii.

 • Pedały zatrzaskowe

  Stabilne pedały rowerowe zatrzaskowe

  Wśród miłośników jazdy na dwóch kółkach można wyróżnić dwie grupy: amatorów kolarstwa lubiących rekreacyjne przejażdżki oraz osoby uprawiające tę dyscyplinę profesjonalnie. Tym pierwszym polecane są najczęściej pedały platformowe, a zatrzaskowe dedykowane są z reguły tym drugim. Dzięki mechanizmowi zatrzaskowemu rowerzysta może połączyć buty z pedałami, co eliminuje ryzyko poślizgnięcia się stopy, a także poprawia efektywność pedałowania. Pedały zatrzaskowe są niezwykle przydatne podczas jazdy na rowerze górskim, szosowym lub treningowym. Korzystanie z nich wymaga jednak pewnej wprawy i praktyki. Obie opcje (pedały zatrzaskowe, jak i platformowe) zawierają w zestawie bloki oraz narzędzia do montażu i regulacji. Warto nadmienić, że drugi wariant pozwala na skorzystanie również z SPD, zamieniając się wtedy w pedały platformowe zatrzaskowe. Oba modele są dostępne w naszym sklepie. Proponowane pedały rowerowe zatrzaskowe wyróżnia wysoka jakość wykonania, a tym samym wytrzymałość.

  Pedały zatrzaskowe SPD – o czym pamiętać?

  Rozpoczynając jazdę z pedałami zatrzaskowymi SPD, rowerzysta musi włożyć specjalnie skonstruowane buty z blokami w pedały. Takie połączenie zapewnia większą stabilność i umożliwia efektywne przenoszenie siły na pedały podczas każdego ruchu. To z kolei przekłada się na lepszą wydajność i kontrolę nad rowerem. Pedały zatrzaskowe SPD są dodatkowo lekkie, dzięki czemu nie obciążą Twojego jednośladu. Jeśli jesteś rowerzystą, który szuka akcesoriów ułatwiających pokonywanie przeszkód podczas jazdy, warto rozważyć wybór pedałów zatrzaskowych SPD. Pamiętaj jednak o ich odpowiednim użytkowaniu, aby czuć się komfortowo i bezpiecznie podczas każdej przejażdżki. Pedały platformowe zatrzaskowe przenoszą jazdę na rowerze na zupełnie inny poziom.

 • Pedały dwufunkcyjne

  Wysokiej jakości pedały dwufunkcyjne

  Wygoda i jakość jazdy na rowerze zależy w dużej mierze od dobrego wyposażenia. Jednym z elementów, który zapewnia najwyższy komfort są pedały dwufunkcyjne. Cechuje je fakt, że z jednej strony posiadają zatrzaskowy system mocowania, natomiast druga strona jest przeznaczona dla standardowego obuwia. Określa się je też często pedałami dwufunkcyjnymi SPD. Nazwa ta pochodzi od marki Shimano, która jako pierwsza wdrożyła system Shimano Pedaling Dynamics. Pedały dwufunkcyjne SPD są wyposażone w specjalne bloki i śruby montażowe. Ich użycie pozwala zmaksymalizować efektywność pedałowania. Dzięki możliwości korzystania z dwóch trybów pedały rowerowe dwufunkcyjne są idealnym wyborem dla osób, które chcą cieszyć się zarówno wygodą miejskiej jazdy, jak i osiągami podczas treningów czy rywalizacji. Co istotne, pozwalają na lepszą kontrolę nad rowerem, co może przydać się podczas trudniejszych tras. Bez względu na to, czy jesteś amatorem, czy profesjonalnym kolarzem, pedały rowerowe dwufunkcyjne zapewniają wszechstronność i dostosowanie do indywidualnych preferencji. Są znakomitą opcją dla wszystkich pasjonatów dwóch kółek.

 • Części

Aktywne filtry

Pedały rowerowe maszynowe o solidnej konstrukcji

Komfortowa jazda na rowerze zależy w dużej mierze od wysokiej jakości sprzętu. W ofercie posiadamy różne pedały aluminiowe lub z tworzywa sztucznego pokrytego nylonem. To doskonałej jakości modele o solidnej wytrzymałej konstrukcji. Zarówno pedały nylonowe, jak i te z aluminium posiadają łożyska w zamkniętej zabudowie. Dzięki niej są one odporne na niesprzyjające warunki zewnętrzne. Dostępne warianty posiadają wymienne piny rozmieszczone po obu stronach i zapewniają idealną przyczepność do podłoża. Niezależnie od tego, na jakie pedały rowerowe maszynowe się zdecydujesz, postaw na jakość najlepszą z możliwych. To od niej zależeć będzie ich wytrzymałość. Jeśli chcesz zmienić wygląd swojego roweru, warto zdecydować się na kolorowe pedały nylonowe. Czarne warianty są najpopularniejsze, niemniej jednak można wybrać również zielone, pomarańczowe, niebieskie czy czerwone. Dzięki nim jednoślad nabierze charakteru i wyróżni się z tłumu.

Duży wybór pedałów rowerowych

Szeroki wybór najlepszych produktów pozwoli dobrać odpowiedni zestaw dla każdego jednośladu. Wystarczy zapoznać się z naszą ofertą na pedały na łożyskach maszynowych i kupić właściwy model do Twojego roweru. Ich cena jest atrakcyjna, dzięki czemu nie powinna nadszarpnąć domowego budżetu. Producent zadbał, aby zarówno pedały wyposażone w łożyska maszynowe, jak i inne modele były odporne na uderzenia. W związku z tym posłużą znacznie dłużej niż komponenty słabej jakości.


Osobom szukającym wytrzymałych rozwiązań na ekstremalne wyprawy polecamy pedały maszynowe wyposażone w trzy łożyska. Ich szczelna obudowa gwarantuje przyjemną jazdę niezależnie od warunków zewnętrznych. Kolejna cecha charakteryzująca pedały maszynowe to solidne wykonanie. Tworzywo, z jakiego są wyprodukowane, nie ulegnie zniszczeniu tak łatwo. Aluminiowe pedały rowerowe są równie ciekawą opcją dla wielu rowerzystów. Wyróżnia je niewielka waga i wytrzymałość na obciążenia mechaniczne. Dodatkowo dostępne u nas w asortymencie pedały z łożyskami maszynowymi zapewniają bardzo dobry kontakt z obuwiem, co doceni każdy miłośnik kolarstwa. Za dobrą przyczepność odpowiadają specjalne kolce.

Wytrzymałe pedały rowerowe z łożyskami maszynowymi

Oferujemy szeroki wybór części rowerowych. Szczególnym uznaniem cieszą się dostępne pedały aluminiowe. Charakteryzują się lekkością i wyjątkową trwałością. Dalekie wyprawy rowerowe nie będą stanowiły problemu z tak lekkim akcesorium. Z kolei pedały z łożyskami maszynowymi dzięki solidnej konstrukcji są również bardziej odporne na zużycie, kurz i wilgoć. Utrzymują swoje właściwości przez długi czas, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Pedały rowerowe na łożyskach maszynowych są dedykowane prawdziwym pasjonatom kolarstwa. Dzięki łożyskom pedały obracają się płynnie i sprawnie, a brak zbędnego tarcia i oporu pozwala na efektywniejsze wykorzystanie siły podczas jazdy. Nie ulega wątpliwością, że pedały w rowerze muszą być wysokogatunkowym produktem. Niezależnie od tego, na jakie pedały na łożyskach maszynowych się zdecydujesz, ich cena jest adekwatna do jakości. Warto zapoznać się z naszym asortymentem, aby dobrać odpowiednie akcesoria do indywidualnych preferencji.