Najnowsze posty

Kategoria: Pedały i akcesoria

Aktywne filtry

Pedały platformowe o solidnej konstrukcji

Komfortowa jazda na rowerze zależy w dużej mierze od wysokiej jakości sprzętu. W ofercie posiadamy różne pedały platformowe oraz zatrzaskowe wykonane z aluminium lub tworzywa sztucznego pokrytego nylonem. To doskonałej jakości modele o solidnej wytrzymałej konstrukcji. Zarówno pedały platformowe, jak i zatrzaskowe posiadają łożyska w zamkniętej zabudowie. Dzięki niej są one odporne na niesprzyjające warunki zewnętrzne.

Dostępne warianty posiadają wymienne piny rozmieszczone po obu stronach i zapewniają idealną przyczepność do podłoża. Niezależnie od tego, na jakie aluminiowe pedały rowerowe się zdecydujesz, postaw na jakość najlepszą z możliwych. To od niej zależeć będzie ich wytrzymałość. Jeśli chcesz zmienić wygląd swojego roweru, warto zdecydować się na pedały platformowe. Czarne warianty są najpopularniejsze, niemniej jednak można wybrać również zielone, pomarańczowe, niebieskie czy czerwone. Dzięki nim jednoślad nabierze charakteru i wyróżni się z tłumu.

Duży wybór pedałów rowerowych

Szeroki wybór najlepszych produktów pozwoli dobrać odpowiedni zestaw dla każdego jednośladu. Wystarczy zapoznać się z naszą ofertą na pedały na łożyskach maszynowych i kupić właściwy model do Twojego roweru. Ich cena jest atrakcyjna, dzięki czemu nie powinna nadszarpnąć domowego budżetu. Producent zadbał, aby zarówno pedały rowerowe zatrzaskowe, jak i aluminiowe oraz inne były odporne na uderzenia. W związku z tym posłużą znacznie dłużej niż komponenty słabej jakości.

Osobom szukającym wytrzymałych rozwiązań na ekstremalne wyprawy polecamy pedały maszynowe wyposażone w trzy łożyska. Ich szczelna obudowa gwarantuje przyjemną jazdę niezależnie od warunków zewnętrznych. Kolejna cecha charakteryzująca pedały maszynowe to solidne wykonanie. Tworzywo, z jakiego są wyprodukowane, nie ulegnie zniszczeniu tak łatwo. Aluminiowe pedały rowerowe są równie ciekawą opcją dla wielu rowerzystów. Wyróżnia je niewielka waga i wytrzymałość na obciążenia mechaniczne. Dodatkowo dostępne u nas w asortymencie pedały platformowe zatrzaskowe zapewniają bardzo dobry kontakt z obuwiem, co doceni każdy miłośnik kolarstwa. Za dobrą przyczepność odpowiadają specjalne kolce.

Lekkie i trwałe pedały platformowe

Oferujemy szeroki wybór części rowerowych. Szczególnym uznaniem cieszą się dostępne pedały rowerowe dwufunkcyjne. Charakteryzują się lekkością i wyjątkową trwałością. Dalekie wyprawy rowerowe nie będą stanowiły problemu z tak lekkim akcesorium. Pedały platformowe zatrzaskowe z także cechują się niewielką wagą i solidnością wykonania. To sprawia, że są wygodne w użytkowaniu. Pedały rowerowe muszą być wysokiej klasy. Niezależnie od tego, na jakie pedały na łożyskach maszynowych się zdecydujesz, ich cena jest adekwatna do jakości. Warto zapoznać się z naszym asortymentem, aby dobrać odpowiednie akcesoria do indywidualnych preferencji.